• 24 Temmuz 2021
  • Tek taş ve alyans seçimi neden önemli?
  • Tek taş ve alyans seçimi neden önemli?

Tek taş ve alyans seçimi neden önemli?

Sevgilisine evlenme teklifi etmeye karar veren romantikler, bu paragraf size… Evlilik teklifi etmeden önce bilmen gereken her detayı belirledik ve bunların hepsine tek bir alandan ulaşabileceğin sayfa yarattık. Adını hareketten alan “Evlenme Teklifi” Bu sayfada en popüler tektaşları, tektaş seçerken bilmen gerekenleri, yüzük ölçüsünün nasıl alındığını ve aklına takılan her sorunun cevabını bulacaksın. Fikrimi istersen; bu sayfadaki bilgileri incelemeden sevgiline tektaş alıp beğenmediği bir modele onu mahkum etmemeni tavsiye ediyorum

Ürün çeşitliliğinin en fazla olduğu takı olma bayrağını açık ara taşıyor alyanslar. Üstelik her ikinizin de nişan gününüzden itibaren takacağınız tek takınız da o. Nişanlanırken sağ elin yüzük parmağına takılan alyanslar evlendikten sonra sol elin yüzük parmağına geçer.

Gelin takısı, gelin seti, düğün mücevheri. Hepsinin anlamı gelinin düğünde takacağı parıltılar ile eşanlamlı. Fakat adının ne olduğu seçtiğin model kadar önemli değil inan bana. Önemli olan kayık yaka gelinliğe kolye takıp takmaman, vintage gelinliğe ne tarz mücevherin uyum sağladığı ya da incili gelin setinin hangi gelinlik kumaşı ile daha şık duracağı.

Firmadan Teklif Alın

İlgili firmadan teklif talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

X
CONTACT US