• 12 Mayıs 2021

Ne İşe Yarar Bu Organizasyon Firmaları?

Düğün tarihini aldın, düğün mekanına karar verdin, peki şimdi sırada ne var diye düşünmeye başladıysan bu yazı çok işine yarayabilir. Çünkü sana tavsiyemiz, hemen iyi bir organizasyon firmasıyla anlaşman.

Neden Bir Organizasyon Firmasıyla Çalışmalıyım?

Çünkü artık hepimiz çalışıyoruz ve işten sonra da sosyal hayatımıza devam ediyoruz. Zaten çok kısıtlı olan boş zamanlarımızda düğün gibi en az 15 kalemden oluşan karmaşık bir organizasyonu planlamak neredeyse imkansız gibi.

Düğün dekoruna mı karar vereceksin, gelinlik provalarına mı koşturacaksın, davetiyelerini mi seçeceksin, düğünde çalacak orkestrayı mı bulacaksın, gelin buketine mi karar vereceksin, gelin ayakkabını mı arayacaksın, nikah şekerlerini mi seçeceksin… Üstelik daha yapman gerekenlerin sadece çok azını sıraladık.

Hal böyle olunca en mantıklı seçenek bir organizasyon firmasıyla anlaşmak oluyor. Çünkü organizasyon firmaları sürekli düğün yaptıkları için hem olaya çok hakimdirler hem de anlaşmalı çözüm ortakları olduğu için seni tek tek firma arama derdinden kurtarırlar.

Organizasyon Firması Sadece Süsleme Yapmaz

Yaygın olarak insanlar, organizasyon firmalarının sadece süsleme yaptığını düşünürler ama bu doğru değil. Düğün dekoru ve mekan süslemesi bu işin sadece küçük bir kısmıdır. İyi bir organizasyon firması tüm düğününün planlamasında sana yardımcı olur. Düğünde çalacak orkestradan gelin makyajına, davetiyelerinin katlanmasından düğün davetlilerinin aranmasına her konuda sana yardımcı olacaklardır. Üstelik anlaşmalı ortakları sayesinde senin tek başına alacağın fiyattan çok daha uygun bir fiyata anlaşmalarını yapmanı sağlayacaklardır.

Tecrübe Hayat Kurtarır

En önemlisi tecrübedir ve böyle zamanlarda tecrübe hayat kurtarır. Planlanması gereken o kadar çok şey varken ufak detaylar aklına gelmeyebilir veya gözden kaçabilir. Yılların tecrübesi sayesinde organizasyon firmaları bu detayları hatırlatır ve kusursuz bir düğün gecesinin kapısını aralarlar.

Bunlara Dikkat

Organizasyon firmanı seçerken mutlaka demo masalarını görmek istediğini söyle. Bu işlerini profesyonel olarak yaptıklarının en önemli göstergelerinden biridir.

Sözleşmeyi mutlaka çok dikkatli oku ve talep ettiğin her şeyin tek tek yazdığından emin ol.

Elindeki ürünleri satma derdinde olan firmalar yerine; seni ve isteklerini dinleyen, çözüm bulup yardımcı olmaya çalışan firmaları tercih et.

Tüm düğün akışının planlanmasının zaman isteyen bir iş olduğunu unutma ve düğün tarihini belirledikten hemen sonra bir organizasyon firmasıyla görüş.

Kuşadası’nda İyi Bir Organizasyon Firması Var mı?

Kuşadası’nda düğün yapmayı planlıyorsan sana tavsiyemiz ByEdip Organizasyon. 20 yıllık tecrübe, demo masalarını görüp beğendiğini seçebileceğin bir ofis ve kaliteli çözüm ortaklarıyla hizmet veren ByEdip Organizasyon; en özel gününe hazırlanırken en büyük yardımcın oluyor.

ByEdip Organizasyon’dan Teklif Al.

 

 

Editör: Gizem Bayramoğlu

Firmadan Teklif Alın

İlgili firmadan teklif talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

X
CONTACT US