• 12 Mayıs 2021

Gelin Ayakkabısı İlle de Beyaz mı Olmalı?

Hayatında bir günlüğüne bütün gözlerin senin üzerinde olacağı düğün gününe hazırlanırken, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmen çok doğal. Ayakkabından saç tokana, gelin buketinden gelin makyajına her detayı nasıl da incelikle düşündüğünü çok iyi biliyoruz. Fakat bazen gelinler, ‘’İnsanlar ayıplar mı acaba?’’ diye düşünüp kendi isteklerini göz ardı edebiliyorlar. Oysa düğün günü, senin kendini en yaratıcı şekilde ifade edebildiğin bir tören olmalı.

Eğer rengarenk bir ruhun varsa ve ‘’Gelinlik tamam da, baştan aşağı bembeyaz mı olacağız yani?’’ diye düşünüp hayıflananlardansan rahatlayabilirsin. Çünkü senin gibi rengarenk ruhlara sahip bir sürü gelin var ve hayır düğünde beyaz bir ayakkabı giymek zorunda değilsin.

Gönlünden geçen her rengi gelin ayakkabısı olarak kullanabilirsin. Hatta topuklu ayakkabı bile giymek zorunda değilsin. İşin tek püf noktası seçtiğin rengi başka yerlerde de kullanıp bunu bir konsepte dönüştürmekte. Gelin buketinde, damat yaka çiçeğinde, takılarında veya damat çoraplarında aynı rengi kullanarak harika bir bütünlük yakalayabilirsin.

Diğer renkli gelinler neler giymiş diye merak edersen, senin için derlediğimiz galeriye göz atabilirsin.

Firmadan Teklif Alın

İlgili firmadan teklif talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

X
CONTACT US