• 12 Mayıs 2021

Evlenirken Sokak Hayvanlarını Doyurmak İster Misin?

Eğer sen de yolda hayvan mıncıklamaktan gideceği yere sürekli geç kalanlardansan, pijaman ve elinde mama poşetiyle gecenin karanlığında hayvan beslemeye çıkanlardansan ve bir de üstelik evlenme hazırlığındaysan bu haber seni mest edecek.

Çünkü Doyuran Kareler sayesinde düğün fotoğrafçına vereceğin para sokak hayvanlarına mama olarak dönüyor. Yani hem düğün fotoğraflarını senin gibi hayvan sever bir ekip gerçekleştiriyor ve çekimler çok eğlenceli geçiyor, hem de senin elinin ulaşamayacağı sokak hayvanlarının karnı doymuş oluyor.

Peki Nasıl Çalışıyor Bu Ekip?

Bu harika projede yer almak için yapman gereken tek şey buradaki Başvuru Formunu doldurarak, senin istediğin günde çekim için müsait olup olmadıklarını öğrenmek. Sana tavsiyemiz formu olabildiğince erken doldurman. Çünkü unutma ki bu ekip gönüllülerden oluşan, zamanı kısıtlı olan bir ekip. Yani düğününe 1 hafta kala iletişime geçmeye çalışırsan istediğin güne randevu bulmak bir hayli zor olabilir.

Ekip Kimlerden Oluşuyor?

Gönüllü hayvan severlerden oluşan bu sosyal sorumluluk projesinde çalışan fotoğrafçılar ise; uzun yıllardır yönetmen, oyuncu veya düğün fotoğrafçısı olarak medya sektöründe çalışan isimler. Melis Birkan, İdil Fırat, Savaş Çıkrak gönüllü isimlerden sadece birkaçı. Tüm ekibi incelemek istersen burdan bakabilirsin.

2015 yılında Kazdağları’nda evlenen ünlü çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak‘ın düğün fotoğraflarını da Doyuran Kareler çekmiş ve ortaya harika bir iş çıkmış.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Düğün fotoğrafı çekimi için iki paketleri mevcut:

Dış mekan fotoğraf çekimi: 1.600 TL
Tüm gün fotoğraf çekimi: 2.250 TL – Albüm seti dahil

Eğer senin istediğin tarihte ekip müsaitse rezervasyonunu kesinleştirmek için ön ödeme olarak 500 liralık mama ödemesi yapman yeterli.

Dış mekan fotoğraf çekimi için 4-5 saatlik bir çekim zamanı ayarlanıyor ve poz sayısı, kısıtlaması gibi yaptırımları yok.

Tüm gün düğün fotoğrafı çekimleri için ise, sabah hazırlıklarından başlayarak dış mekan çekimleri dahil olmak üzere, düğün anına kadar sizinle birlikte oluyorlar ve yine hiçbir kısıtlamaları yok.

Düğün fotoğraf çekimlerinde 1 büyük boy panoramik albüm, 2 cep albüm ve 1 poster baskıdan oluşan albüm seti hediye ediyorlar ve tüm fotoğrafları baskıya hazır halde dijital ortamda teslim ediyorlar.

Peki Sadece İstanbul’da Oturan Çiftler mi Faydalanabiliyor?

Hayır. Ekip yol masrafları karşılandığı sürece diğer şehirlere de çekime gidiyor. Hatta Beyrut’ta bile düğün fotoğrafı çekimi yaparak Türkiye sınırını bile aşmışlar.

En özel gününü daha da anlamlı kılmak için mutlaka bu projenin içinde yer almalısın. Kalbinin kapılarını sonuna kadar açtığın bu dönemde çok iyi biliyorsun ki; mutlu olmanın en büyük koşulu mutlu etmektir.

Editör: Gizem Bayramoğlu

Firmadan Teklif Alın

İlgili firmadan teklif talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

X
CONTACT US