• 12 Mayıs 2021

En Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğün hazırlığı sürecindeki her gelin bilir ki, en zor seçim gelinlik geçimidir. Yüzlerce harika gelinlik modeli arasından vücut tipine, düğün tarzına ve planlanan konsepte uygun gelinliği seçmek gerçekten meşakkatli bir iş. Ama bu zor görevi tamamlayıp hayallerindeki gelinliği bulduysan sıra gelin ayakkabısı seçimine gelmiş demektir.

‘’Aman canım bir gece giyip kenara kaldıracağım, zaten gelinliğin altında da gözükmeyecek.’’ Diyip gördüğü ilk beyaz ayakkabıyı alan gelinler olsa da gelinlerin çoğu o özel günde giyilen her kıyafetin ve takılan her aksesuarın özel bir anlamı olduğu görüşünde.

Eğer sen de gelinliğinden duvağına, gelin ayakkabından gelin tacına tüm kıyafetlerini özenle saklayıp ileride bir gün sandıktan çıkarıp çocuklarına göstermek için sabırsızlanan gelinlerdensen; gelin ayakkabısı seçiminde de titizlenecek ve en doğru ayakkabıyı bulmak isteyeceksin.

Henüz hayalindeki gelin ayakkabısı modelini bulamadıysan ve en azından hayalimdeki ayakkabının resmini bulsam da bir ayakkabıcıya yaptırtsam diye düşünüyorsan senin için en güzel gelin ayakkabısı modellerini derledik.

Umarız bu modellerden biri senin hayalindeki gelin ayakkabısı modelidir ve senin için işleri biraz kolaylaştırmış oluruz.

 

Editör: Gizem Bayramoğlu

Firmadan Teklif Alın

İlgili firmadan teklif talebinde bulunmak için lütfen formu eksiksiz şekilde doldurun.

X
CONTACT US